Domů/Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Stomatologické Centrum Jarov, jehož majitelem je Radovan Novotný, se nachází na adrese Zelný trh 11, 602 00 Brno-střed, Česká republika, považuje ochranu osobních údajů za velmi důležitou. V souladu s platnými právními předpisy o ochraně osobních údajů, zejména s Nařízením GDPR, tímto informuje o způsobu, podmínkách a účelu zpracování osobních údajů. Naše centrum se zavazuje chránit soukromí našich klientů a návštěvníků webových stránek. Zpracování osobních údajů je prováděno s nejvyšší pečlivostí, zajišťuje se jejich bezpečnost a ochrana před neoprávněným přístupem.

Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem poskytování stomatologických služeb, jmenovitě pro objednávání na konzultace, zasílání informací o novinkách a službách, zlepšování kvality služeb a pro marketingové účely. Sběr údajů může zahrnovat, ale není omezen na jméno, příjmení, e-mailovou adresu, telefonní číslo a další údaje nezbytné pro poskytnutí služby. Každý dotčený má právo na přístup ke svým údajům, opravu, výmaz, omezení zpracování, právo vznést námitky proti zpracování a právo na přenositelnost údajů.

Jak chráníme vaše údaje

Bezpečnost a ochrana vašich osobních údajů jsou pro nás prioritou. Používáme rozsáhlé technické a organizační opatření, aby byly vaše údaje chráněny před neoprávněným přístupem, ztrátou či zneužitím. Všechny osobní údaje jsou ukládány na bezpečných serverech a jsou přístupné pouze oprávněným osobám, které se zavázaly k dodržování přísných zásad ochrany osobních údajů.

Kontaktní údaje

V případě jakýchkoli dotazů nebo obav týkajících se zpracování vašich osobních údajů se můžete obrátit přímo na nás pomocí e-mailu na adresu [email protected] nebo na adresu naší pobočky: Zelný trh 11, 602 00 Brno-střed, Česká republika. Vaše dotazy a požadavky budou zpracovány s náležitou péčí a v co nejkratším termínu.

Napsat komentář