Domů/Podmínky služby

Podmínky služby

Podmínky služby

Úvod

Vítejte na webových stránkách Stomatologického Centra Jarov, kde se zavazujeme k poskytování vysoké kvality stomatologických služeb. Tento dokument slouží jako oficiální Podmínky služby pro uživatele našich služeb a návštěvníky webových stránek. Využíváním našich služeb souhlasíte s těmito podmínkami a zavazujete se je dodržovat. Naším cílem je poskytovat přední stomatologickou péči s využitím nejnovějších technologií a přístupů, a to vše s odbornou péčí našeho týmu zkušených specialistů. Přístup k našim službám a jejich použití je podmíněn dodržováním těchto podmínek, které jsou zde nastaveny pro zajištění transparentnosti a důvěry mezi námi a našimi klienty.

Ochrana osobních údajů

Respektujeme vaše právo na ochranu osobních údajů a zavazujeme se k jejich ochraně při používání našich služeb. Vaše osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů. Veškeré informace, které od vás obdržíme, jsou používány výhradně pro účely, pro které byly poskytnuty, a to včetně zlepšení kvality našich služeb, informování o novinkách a nabídkách, které by vás mohly zajímat. Zavazujeme se neposkytovat vaše osobní údaje žádným třetím stranám bez vašeho výslovného souhlasu.

Pravidla používání webu

Při používání našich webových stránek se zavazujete dodržovat všechna platná pravidla a zákony. Je zakázáno využívat naše webové stránky k šíření nelegálního obsahu, k poškozování reputace jiných, nebo k aktivitám, které by mohly poškodit, přetížit, nebo ohrozit provoz webu. Každý pokus o neoprávněný přístup k jakékoliv části webu, zneužití systému, nebo porušení zabezpečení povede k právním krokům. Respektujte práva ostatních uživatelů a neprovádějte žádné akce, které by mohly narušit jejich užívání webu a služeb.

Změny a aktualizace podmínek

Stomatologické Centrum Jarov si vyhrazuje právo kdykoliv aktualizovat nebo upravit tyto Podmínky služby. Každá změna bude účinná ihned po jejím zveřejnění na našich webových stránkách. Vaším dalším používáním služeb po zveřejnění změn souhlasíte s aktualizovanými podmínkami. Doporučujeme vám pravidelně kontrolovat tyto podmínky, abyste byli vždy informováni o eventuálních změnách a aktualizacích.

Kontakt

Pro jakékoliv dotazy nebo obavy týkající se těchto Podmínek služby, neváhejte kontaktovat vlastníka webu, Radovana Novotného, na adrese [email protected] nebo prostřednictvím poštovní adresy: Zelný trh 11, 602 00 Brno-střed, Česká republika.

Napsat komentář